خرید بهترین کرم پودر با قیمت مناسب [ مایع، پودری،استیکی] سال 2024

بهترین کرم پودر را چطور پیدا کنم؟ احتمالا دخترانی را در مراسم های مختلف دیدی و محو شادابی و لطافت پوست آنها شدی، راز آن بسیار ساده است. کلید داشتن چهره ای زیبا و شاداب، کرم‌پودر و مهارت های ترکیبی شماست. یک آرایش خوب با یک کرم پودر خوب شروع می شود. کرم پودر پایه و اساس آرایشی می باشد از آن برای زیر سازی آرایش، ضد آفتاب، پوشاندن لکه ها و جوش ها و … استفاده می شود.

 از آنجایی که کرم پودر با پوست صورت در تماس است از لحاظ بهداشتی توجه به کیفیت آن و شناخت از آن برای سلامتی بسیار مهم است. بعد از خرید کرم پودر وقتی احساس خوب  خواهید داشت که نکاتی درباره بهترین کرم پودر‌ های موجود در بازار بدانید، در سنجش‌گاه به این نکات در ادامه این مطلب اشاره کردیم. 

راهنمای مطالعه
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  انواع کرم پودر

  کرم پودر در انگلیسی به آن foundation گفته می شود که به معنای پایه و اساس می باشد همانطور که  پیداست کرم پودر بیس و پایه آرایش می باشد و در کنار دیگر لوازم آرایشی مثل ریمل، رژگونه، پنکک و … زیبایی دوچندانی به چهره شما می بخشد. کرم پودر از جنبه های مختلف می‌توان آن را دسته بندی کرد دسته بندی از نظر بافت و یا از نظر نوع پوست و ….

  در دسته بندی از نظر بافت می‌توان به کرم پودر مایع، کرم پودر پودری، کرم پودر موس و کرم پودر کرمی اشاره کرد که هر کدام کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارند. و در دسته بندی دیگر کرم‌پودر از نظر پوست، می توان به موارد مثل: بهترین کرم پودر سازگار با  پوست خشک، پوست چرب، پوست حساس، پوست معمولی و … اشاره کرد.

  بهترین کرم پودر

  کرم پودر مایع

  رایج‌ترین نوع کرم پودر، کرم‌پودر مایع است. کرم‌پودر مایع از ترکیباتی مبتنی بر روغن و آب تولید می شوند و برای انواع پوست ها مناسب هستند. و به صورت خاص، بهترین کرم‌پودر برای افرادی با پوست خشک می‌باشد. استفاده از آن بسیار آسان است، گزینه مناسبی برای افرادی است، که در آرایش ماهر نیستند.

  کرم‌پودر مایع را با اسفنج، برس و با کمی مهارت حتی با انگشت به پوست صورت می مالند. کرم‌پودر مایع بسیار متنوع است و در رنگ های روشن (برای یکنواخت کردن رنگ پوست)، متوسط (برای پنهان کردن لک های روشن) و پوشش سنگین (برای پوشاندن منافذ بزرگ و لکه های تیره) موجود است.

  کرم پودر پودری یا فشرده

  این محصول مناسب افرادی با پوست چرب می باشد. و چون به صورت پودر می‌باشد، چربی اضافی ترشح شده توسط پوست شما را جذب می کند. افراد با پوست های خشک باید از استفاده از این نوع کرم پودر خودداری کنند، زیرا قادر به پر کردن خطوط و چین و چروک ها نیست. کرم پودر فشرده بهتر است با برس یا اسفنج استفاده شود. کرم پودر فشرده پس از واکنش با عرق و روغن معمولا تغییر رنگ می‌دهد.

  کرم پودر کرمی

  مناسب افراد با پوست خشکی می باشد و اگر روز شلوغ کاری دارید، کرم‌پودر کرمی بهترین گزینه برایتان خواهد بود. کرم‌پودر کرم تا  10 ساعت بدون چین و چروک ماندگاری دارد و پوست شما را در تمام مدت هیدراته نگه می دارد. پوشش کرم‌پودر می تواند، لکه های روشن و خطوط بسیار ظریف را پنهان کند.

  مشکل کرم‌پودر کرمی این است که در صورتی که پوست شما به شدت خشک شود، پس از مدتی چروک می شود. برای جلوگیری از این امر، قبل از استفاده از کرم‌پودر، از پرایمر صورت یا مرطوب کننده استفاده کنید.

  کرم پودر بادوام مات کالیستا

  کرم پودر بادوام مات کالیستا

  • ایجاد ظاهری مات
   پوشانندگی بالا
   حاوی رنگدانه‌های غنی
   دارای بافت سبک
   ماندگاری بالا، بدون نیاز به تجدید در طول روز
  • مناسب انواع پوست
   دارای شش طیف رنگی طبیعی
  • کد بهداشت: 4062762666834801
  کرم پودر مات کالیستا حجم 35 میل

  کرم پودر مات کالیستا حجم 35 میل

  ویژگی: ماندگاری بالا
  نوع پوست: 

  برای پوست چرب,

  برای پوست حساس,

  برای پوست خشک,

  برای پوست مختلط,

  برای پوست معمولی,

  برای همه پوست ها

  پوشانندگی بالا
  کرم پودر ایزادورا حجم 35 میل

  کرم پودر ایزادورا حجم 35 میل

  • مناسب انواع پوست
  • دارای جلوه ای طبیعی، مخملی و مات
  • بافت فوق العاده سبک
  • پوششش دهنده ناهمواری های پوست
  • مرطوب کننده پوست
  • فاقد چربی
  • مورد تایید متخصصین
  •  
  کرم پودر مات SPF15 مای سری بلک دایموند

  کرم پودر مات SPF15 مای سری بلک دایموند

  • در 6 رنگ مختلف
  • فاقد چربی
  • جلوه نهایی مات
  • مناسب پوست چرب و مختلط
  • محافظت از پوست در برابر اثرات مضر اشعه ماوراء بنفش خورشید
  • دارای SPF15
  • پوشانندگی بالا

  کرم پودر موس

  کرم‌پودر موس به دلیل سبک بودن محبوبیت زیادی پیدا کرده است. آن حاوی حباب‌های ریز است که باعث می‌شود ساختار سبکی در زیر سازی آرایش ایجاد نماید. پوشش دهی بالا و لطافت پوست و تنوع رنگ از ویژگی های بارز این نوع کرم‌پودر می‌باشد. کرم‌پودر موس در برجستگی ها ظاهر نمی‌شود و خطوط و چین و چروک ها را برجسته نمی کند. اما به اندازه سایر کرم پودرها ماندگاری ندارند. گزینه خوبی برای ملاقات های کوتاه و محدود در بیرون از منزل با دوستان می‌باشد، اما برای مراسم عروسی که زیاد طول می کشد، مناسب نیست.

  بهترین کرم پودر برای پوست چرب

  راهنمای انتخاب بهترین کرم پودر مناسب

  ویژ گی هایی که باعث تفاوت و برتری در کرم پودر می شود

  1. پوشش قوی کرم‌پودر
   هر چه کرم‌پودر در رفع چین و چروک صورت پوشش مناسبتر ایجاد نماید آن کرم پودر را در دسته یک کرم‌پودر خوب قرار می دهد.
  2. ماندگاری کرم‌پودر
   مدت زمانی که اثر کرم‌پودر روی پوست صورت بماند یک مزیت برای آن نوع کرم‌پودر می باشد.هرچه بیشتر بهتر خواهد بود.
  3. کرم پودر سازگاری با پوست و ضد حساسیت
   معمولا برخی افراد پوست حساسی دارند و سازگار با هر نوع کرم‌پودری نخواهد بود درنتیجه سازگاری با پوست و ضد حساسیت بودن آن یکی از ویژگی های کرم پودر خوب است.
  4. رنگ طبیعی کرم پودر
   هر چند زنان که دوست دارند، زیبا به نظر برسند، اما دوست ندارند که کسی متوجه آرایش آنها شود. پس رنگ متناسب با پوست زنان یکی از ویژگی های خوب کرم‌پودر می باشد.

  بهترین کرم پودر خارجی

  آنچه که قطعی و جای پرسش نیست کاربرد کرم پودر در آرایش است. تعیین نوع کرم پودر به عوامل مختلفی بستگی دارد با توجه به قیمت دلار قیمت تمام شده ی کرم پودر های خارجی نسبتا گران می باشد البته به همان میزان هم کیفیت بهتری هم دارند بهترین مارک های کرم پودر خارجی کوین، دوسه، بورژوا، الارو، گلدن رز و … می‌توان نام برد.

  بهترین مارک کرم پودر

  کرم پودر در برندهای زیادی تولید و در بازار به فروش می رسد، اما کیفیت همه ی آنها یکسان نیست و مضاف بر آن اجناس تقلبی هم در بازار وجود دارد. که در جدول زیر بهترین مارک کرم‌پودر به همراه محدوده قیمت آنها برای شناخت بهتر شما شرح دادیم.

  بهترین مارک کرم‌پودر در بازار رنج قیمت کرم‌ پودر در شهریور 1401
  کرم‌پودر کالیستا 99 هزار تومان تا 153 هزارتومان
  کرم‌پودر لورآل 230 هزار تومان تا 640 هزارتومان
  کرم‌پودر میبلین 110 هزار تومان تا 410 هزارتومان
  کرم‌پودر شون 150 هزار تومان تا 285 هزار تومان
  کرم‌پودر بورژوآ 89 هزار تومان تا 347 هزار تومان
  کرم‌پودر نارس 375 هزار تومان تا 1 میلیون و 200 هزار تومان

  بهترین کرم پودر برای پوست چرب

  کسانی که پوست های چرب دارند، باید کرم‌پودر مایع یا پودری را استفاده نمایند. کسانی که پوست چرب اما بی عیب و نقص دارند، می‌توانند از کرم پودر پودری استفاده کنند، زیرا پوششی شفاف می‌دهد، در حالی که پوست‌های چرب که دارای منافذ بزرگ شده یا لک هستند، باید از کرم پودر مایع با پوشش بالا استفاده نمایند.

  بهترین کرم پودر برای پوست خشک

  افرادی که پوست های خشک دارند باید کرم‌پودر کرمی یا موس را انتخاب کنند. هر دو نوع ، پوست را هیدراته می کنند و خطوط ظریف و چین و چروک هایی را که پوست های خشک مستعد ابتلا به آن هستند، پر می کنند..

  بهترین کرم پودر برای پوست مختلط

  برای افرادی پوست مختلط دارند بهتر است که در فصل گرم از کرم پودر های مناسب پوست چرب و در فصل سرد از کرم پودر های مناسب پوست خشک استفاده نمایند. البته در نظر گرفتن عواملی مانند رنگ پوست و میزان ماندگاری کرم پودر و … هم از فاکتورهای حیاتی هستند که در انتخاب کرم پودر باید مد نظر قرار بگیرند.

  معرفی بهترین کرم پودر

  بازار پر از انواع کرم پودر تقلبی و بی کیفیت می باشد برای خرید یک کرم پودر اصل و با کیفیت بهترین کرم پودر های موجود در بازار را از بهترین فروشگاه های حوزه آرایش به شما معرفی می کنیم.

  دی دی کرم SPF30 لافارر مناسب انواع پوست حجم 30 میل

  دی دی کرم SPF30 لافارر حجم 30 میل

  لافارر یک مارک محبوب می باشد این محصولی به نام دی دی کرم برای آرایش و محافظت از پوست در طول روز به بازار عرضه کرده است. از مزیت های آن می‌توان به آبرسانی و کاهش چین و چروک و لکه و محافظت در برابر اشعه خورشید اشاره کرد. به خاطر رنگدانه های این محصول پوشاندنگی بالایی دارد و پوست را یکنواخت و شاداب نشان می‌دهد. دارای بافت سبک و جلوه ای مات و طبیعی دارد قبل از استفاده پوست خود را مرطوب کنید.

  کرم پودر محافظت کننده نوت مدل Detox & Protect

  کرم پودر محافظت کننده نوت مدل Detox & Protect

  • برند نوت یک برند ترکیه ای می باشد. این کرم پودر در ترکیباتش روغن بادام شیرین، عصاره خزه و ویتامین E دراد، به همین خاطر استفاده از آن بسیار مفید می باشد به خاطر ترکیبات آن خاصیت ضد اکسیدان و ضد پیری و کاهش دهنده چین و چروک است در برابر اشعه خورشید حفاظت بالایی دارد و مناسب پوست خشک می باشد.
  کرم پودر بورژوا مدل Air Mat حجم 30 میل

  کرم پودر بورژوا مدل Air Mat حجم 30 میل

   از آنجاییکه چربی پوست موجب جوش صورت می شود و باید کرم پودری را انتخاب نمایید که این جوش ها را بپوشاند و چربی صورت را کنترل نماید. این کرم پودر بهترین انتخاب برای پوست چرب می باشد زیرا فاقد هرگونه چربی می باشد و به خاطر بافت سبک آن ماندگاری بالایی هم دارد. این کرم پودر حاوی SPF در حد 10% محافظت بالایی در برابر اشعه آفتاب دارد.

  کرم پودر مات لورال مدل Infallible

  کرم پودر مات لورال مدل Infallible

   

  ماندگاری بالا مهمترین ویژگی این کرم پودر می باشددارای بافتی نرم و سبک می باشد به همین خاطر پس از چند ساعت احساس سنگینی روی پوست صورت خود احساس نخواهید کرد. این کرم پودر چربی کنترل شده ای دارد و بعد استفاده به صورت مات مخملی در می آید. این کرم پودر موجب شادابی و لطافت پوست شما می شود و مناسب افرادی با پوست چرب و مختلط می باشد.

  کرم پودر استیکی با بافت نرم و مخملی گلدن رز

  کرم پودر استیکی با بافت نرم و مخملی گلدن رز

   این محصول در دو نوع کرمی و استیکی عرضه شده و مناسب برای آرایش روزمره و میکاپ حرفه ای است. به خاطر شکل استیکی یا ماتیکی آن استفاده آن راحت می باشد. همچنین به دلیل بافت نرم و مخملی آن به سادگی روی صورت مالیده می شود و جذابیت خاصی به چهره شما می بخشد. نواقص مثل لکه و جوش صورت به خوبی پوشش می دهد و ماندگاری بالایی دارد. تنوع رنگ و زیبا از دیگر ویژگی های این مدل کرم پودر گلدن رز می‌باشد. گلدن‌رز هرچند یک برند ترکیه ای و خارجی است اما قیمت های مناسبی دارد.

  کرم پودر مات فاقد چربی و ضد حساسیت حجم 30 میل فلورمار

  کرم پودر مات فاقد چربی و ضد حساسیت حجم 30 میل فلورمار

  بهترین کرم پودر باید دارای بافت سبکی باشد، روی پوست به سادگی پخش می شود و احساس سنگینی و پرچربی هم ندارد. ماندگاری و پوشش بالا از دیگر مزیت های این نوع کرم پودر می باشد. پوشش یکنواخت و یکسانی ارائه میدهدو بخاطر ترکیبات آن محافظت خوبی از پوست میکند.

  حاوی ویتامین E
  آنتی اکسیدان
  نرم کننده
  کنترل کننده چربی پوست
  تنوع رنگ بندی

  کرم-پودر-اینفائیبل-24-ساعته-لورال

  کرم پودر اینفائیبل 24 ساعته لورال

  کرم پودر لورآل اینفائیبل 24 ساعته به دلیل بافت کرمی، مایع و سبک خود بر روی صورت پخش می شود و یکنواختی وجذابیتی ویژه همراه با پوشش بی نظیر ایجاد می‌کند. به خاطر فرمولاسیون آن یک مرطوب کننده بسیار عالی است و ماندگاری بالایی دارد و هیچ گونه چربی ندارد به همین خاطر مانع برق زدن زیادی می شود و جلوه ای طبیعی و مات به شما می بخشد.

  کرم پودر پرفکت کاوریج فلورمار

  کرم پودر پرفکت کاوریج فلورمار

  کرم‌پودر پرفکت کاوریج فلورمار دارای بافت نرمی و سبکی می باشد و پس از استفاده احساس سنگینی روی پوست نمی‌کنید. این کرم پودر پوشانندگی بالایی دارد و کاملا چین و چروک و لکه ها را می پوشاند و جذابیت ویژه ای به چهره شما می دهد. به دلیل ترکیباتی مثل روغن بادام شیرین و زیتون پوست صورت مرطوب‌ و لطیف‌تر می باشد. و به همین خاطر برای پوست خشک گزینه مناسبی است. در برابر اشعه های مضر خورشید به دلیل درصد مناسبی از spf محافظت ایجاد می کند.

  منبع : wikipedia

  5/5 - (5 امتیاز)

  👆 به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید! 👆

  اشتراک گذاری

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *