خرید 18 مدل از بهترین ریمل حجم دهنده [بلند کننده] 2024

بهترین ریمل حجم دهنده را از کجا خریداری کنم؟ کدام نوع از ریمل مناسب مژه‌های من است؟ شما نیز از مژه‌های سیخی و کم پشت خود آزرده خاطر هستید؟ بهترین راه حل برای افزایش طول و حجم مژه‌ها ریمل است. استفاده از ریمل سبب بازتر شدن و گیرایی و جذابیت دو چندان چشم‌ها می شود. ریمل به دلیل راحتی و سهولت در استفاده از آن و اثر قابل توجهش بر زیبایی چشم جز محبوب‌ترین لوازم آرایشی است.

سنجش‌گاه با معرفی بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده در انواع و اقسام متفاوت به شما کمک می کند تا چشمانی جذاب و گیرا داشته باشید.

انواع ریمل

ریمل برای انواع نیازها از جمله بلندی، حجم دهی، فر و تقویت مژه‌ها کاربرد دارد. امروزه سازندگان لوازم آرایشی با ساخت محصولاتی که همزمان چند ویژگی را باهم دارند انتخاب را برای ما آسان‌تر کرده‌اند.

1. بهترین ریمل حجم دهنده

بهترین ریمل حجم دهنده با برس درشت موجود در آن حجم مژه ‌ها را به طور موثری افزایش می‌دهد. برس موجود در بهترین ریمل حجم دهنده علاوه بر بزرگی آن دارای مویچه‌های فراوانی است که همه‌ی مژه‌های ریز و درشت را در بر می گیرد.بهترین ریمل حجم دهنده فرمولاسیون غلیظتری دارد و برای مژه‌های نازک و کم‌پشت مناسب‌تر است.

2. بهترین ریمل بلند کننده

ریمل بلند کننده دارای برس‌هایی با تیغه‌های بلند و دور از هم است که سبب بلندی بیشتر مژه‌ها می شود. این محصول برای بانوانی که مژه‌های پرپشت اما کوتاه دارند مناسب است. با استفاده از ریمل بلند کننده چشم‌ها بزرگ‌تر و جذاب‌تر نمایان می شوند و در نتیجه گیرایی صورت افزایش می‌یابد.

3. بهترین ریمل فر کننده

با کمک ریمل فر کننده لیفت مژه را تجربه کنید چون در تهیه‌ی آن از مواد پلیمری و رزین استفاده شده است. این ویژگی کمک می کند بدون پرداخت هزینه‌های سنگین لیفت، مژه‌ها حالت فر به خود بگیرند. این محصول برای افرادی با مژه‌های صاف، نازک، بلند اما بدون حالت مناسب است که در صورت استفاده از این نوع ریمل زیبایی چشمانشان کامل می شود.

4. بهترین ریمل تقویت کننده

 تحریک فولیکول‌های مژه، بازسازی و افزایش ضخامت و بلندی مژه‌ها یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که یک تقویت کننده خوب باید داشته باشد. ریمل تقویت کننده خوب باید دارای ویتامین‌های تقویت کننده و همچنین پپتیدهای لازم برای رشد و پرپشتی مژه‌ها باشد. همچنین یک محصول خوب در این زمینه باید سبب افزایش رطوبت رسانی به مژه شود.

انواع ریمل بر‌حسب پایه‌ی ساخت

سازندگان بهترین ریمل حجم دهنده و سایر انواع آن از آب در ساختار آن بهره می برند. درصد آب مورد استفاده در ماندگاری و نوع شستشو بسیار مؤثر می باشد. در این قسمت با بررسی و توضیح این موضوع شما را در انتخابی متناسب با زیبایی و سلامت خود راهنمایی می کنیم.

1. ریمل محلول در آب

ریمل محلول در آب بر پایه ی آب ساخته شده به همین سبب هنگام شستشو براحتی با آب پاک می شود. به سبب همین ویژگی برای استفاده‌ی روزمره مناسب‌تر است و به دلیل شستشو آسان به مژه‌ها آسیب نمی رساند. البته ریمل محلول در آب به خوبی بر روی مژه‌ها خشک نمی شود و احتمال تیرگی پلک‌ها وجود دارد.

2. ریمل ضد آب

در ساخت ریمل ضدآب از آب کمتری استفاده می شود پس این ریمل در برابر آب خیلی مقاوم است و به همین دلیل در صورت گریه یا عرق کردن از مژه جدا نمی شود. ریمل ضد آب انتخابی مناسب برای مهمانی‌هاست اما استفاده‌ی روزانه این نوع ریمل اصلا توصیه نمی شود. دلیل این موضوع چسبندگی بیشتر این نوع ریمل به مژه‌هاست که در نهایت شستشوی آن را مشکل و احتمال آسیب به مژه‌ها افزایش می یابد.

بهترین ریمل حجم دهنده

انواع برس ریمل

  • برس باریک برای افراد با مژه‌های تیز و کوتاه مناسب است.
  • برس گرد یا توپی برای پوشش قسمت خاصی از مژه‌ها کاربرد دارد.
  • برس ضخیم و متراکم با مویچه‌های فراوان خاصیت حجم دهندگی دارد.
  • برس s شکل علاوه بر خاصیت حجم دهندگی طول مژه‌ها را بیشتر می کند.
  • برس مارپیچی بیشتر مورد علاقه‌ی خانم‌هایی با مژه‌های کوتاه و تیز می باشد.
  • برس منحنی شکل مختص خانم‌هایی با مژه‌های بلند می‌باشد تا حجم مژه‌ها افزایش یابد.
  • برس ساعت شنی مژه‌های داخلی و خارجی چشم را پوشش داده و چشم‌ها را بازتر نشان می دهد.
  • برس نوک تیز قسمت داخلی چشم را پوشش می دهد و انتهای نوک تیز آن سبب بلندی بیشتر مژه‌های بیرونی چشم می‌شود.

قیمت بهترین ریمل موجود در بازار

بهترین مارک ریمل رنج قیمت ریمل در مرداد 1402
ریمل کالیستا 228 هزار تومان تا 420 هزار تومان
ریمل بورژوا 199 هزار تومان تا 890 هزار تومان
ریمل ایزادورا 208 هزار تومان تا 863 هزار تومان
ریمل اسنس 124 هزار تومان تا 990 هزار تومان
ریمل میبلین 190 هزار تومان تا 1440000 هزار تومان
ریمل دوسه 780 هزار تومان تا 860 هزار تومان
ریمل بل 127 هزار تومان تا 470 هزار تومان
ریمل یورن 340 هزار تومان تا 650 هزار تومان

در آرایش چشم کدام یک اولویت دارد: سایه، خط چشم یا ریمل

در آرایش چشم ابتدا از سایه چشم کمک بگیرید. بعد از اتمام کار با سایه چشم با کمک بهترین خط چشمهای موجود در بازار به چشم‌هایتان حالت دهید. آخرین مرحله در آرایش چشم ریمل است چون این کار باعث می شود از سیاه شدن پلک‌ها و به هم ریختن آرایش جلوگیری شود. در صورت تمایل به استفاده از فرمژه قبل از زدن ریمل از آن استفاده کنید چون در غیر این صورت مژه‌ها دچار آسیب می‌شوند.

چگونه ریمل بزنیم

برای ریمل زدن چشم را به سمت پایین گرفته تا ریمل ریشه مژه را نیز پوشش دهد. حداکثر دو تا سه بار اینکار تکرار می کنیم چون در غیر این صورت مژه‌ها حالت غیر طبیعی به خود می گیرند. در آخر اگر تمایل به فرم دهی مژه‌ها داشتید از برس تازه‌ایی برای این‌کار استفاده کنید.

از آنجایی که ریمل در قسمت حساس بدن یعنی چشم استفاده می شود، مهم است که به تاریخ مصرف آن توجه  شود زیرا استفاده از محصولات تاریخ گذشته میکروب‌ها را وارد چشم می کند و سلامت چشم را به خطر می اندازد. پس هر ریملی که تغییر بو داده باشد یا سبب قرمزی چشم و تورم بافت‌های اطراف چشم شود حتما باید جایگزین شود.

ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Extend Volume

ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Extend Volume

ریمل حجم دهنده مای مدل Gorgeous Eyes

ریمل حجم دهنده مای مدل Gorgeous Eyes

ریمل حجم دهنده و بلند کننده شون مدل Lash Duplicator

ریمل حجم دهنده و بلند کننده شون مدل Lash Duplicator

ریمل حجم دهنده اسنس مدل

ریمل حجم دهنده اسنس مدل extream

ریمل حجم دهنده و بلند کننده مای مدل Two In One سری Black Diamond

ریمل حجم دهنده و بلند کننده مای مدل Two In One سری Black Diamond

ریمل حجم دهنده لورآل مدل air volume

ریمل حجم دهنده لورآل مدل air volume

منبع: IPSY

3.7/5 - (4 امتیاز)

👆 به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید! 👆

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *