بهترین قیمت سوهان ناخن [برقی و دستی] 2024

ظرافت و کشیدگی ناخن ها از زیبایی های دنیای آرایش خانم ها به شمار می آید. بهترین پیشنهاد برای داشتن ناخن هایی مرتب، صیقلی و براق استفاده از انواع سوهان ناخن است. سوهان ناخن با شکل دادن و صاف کردن ناخن ها بستری مناسب برای نقش آفرینی و طراحی بر روی ناخن ها ایجاد می کند. بهترین سوهان ناخن را از کجا خریداری کنم؟

سنجش‌گاه محلی مناسب و معتبر برای سنجش قیمت سوهان ناخن، انواع برندهای موجود در بازار و خرید به صرفه ی آن است. در این متن با توضیح درباره ی انواع سوهان ناخن، کارایی و نحوه ی استفاده از آن به شما کمک می کنیم تا خریدی مطمئن داشته باشید.

قیمت سوهان ناخن

انواع سوهان ناخن

  • ناخن همانند دیگر قسمت های بدن دارای بافتی زنده و حساس است و نیاز به پاکسازی، ترمیم و توجه دارد. شما حتی برای استفاده از ناخن مصنوعی باید زیرسازی های لازم را به کمک سوهان انجام دهید تا بستری مناسب فراهم شود. معمولا قبل از استفاده از رژلب با کمک یک لایه بردار مثل مسواک پوست اضافی لب هایتان را بر مدارید تا رژلب بر روی لب بافتی یکدست و منسجم داشته باشد.

سوهان نیز همچین کاربردی برای ناخن هایمان دارد و سبب می شود در آخر کار نتیجه باب میلمان ظاهر شود. با توجه به هدف های متفاوت در پاکسازی ناخن انواع سوهان های دستی و برقی وارد بازار کار شده است. قیمت سوهان بسته به کارایی، جنس و میزان زبری و نرمی آن تعیین می شود.

انواع سوهان ناخن

سوهان ناخن برقی

امروزه در سالن ها و مراکز زیبایی وجود سوهان ناخن برقی بسیار ضروری و بجاست. با وجود آن در کمترین زمان ممکن می توان طرح هایی زیبا بر روی ناخن ها خلق کرد. سوهان ناخن برقی دارای تیغه های متفاوتی در قسمت سر خود است که با یک چرخش باز و بسته می شوند.

این سرها کاربرد های متفاوتی دارند و هنگام انجام مراحل کاشت از زیرسازی تا آخرین مرحله ممکن است از چند نوع تیغه استفاده کرد. استفاده از سوهان برقی به مهارت زیادی نیاز دارد و هنگام استفاده نباید آن را روی ناخن فشار دهید. هنگام کار با این محصول نباید آن را به بیش از حد به کوتیکول و پوست اطراف ناخن نزدیک کرد چون باعث آسیب رساندن به بافت ناخن و اطراف آن می شود.
سر سوهان سنباده ایی، مخروطی، استوانه ی فلزی، حبابی، شنی، گرد فلزی، باریک فلزی، تیز فلزی، فوتبال، بافر ناخن و پولیش ناخن انواع سر سوهان های موجود در بازار هستند. قیمت سوهان و کارایی آنها به این اشکال و جنس تیغه بستگی دارد.

سوهان ناخن دستی

سوهان ناخن دستی سمباده ایی، سوهان ناخن دستی سرامیکی، سوهان ناخن دستی فلزی و سوهان ناخن دستی شیشه ایی از انواع سوهان ناخن دستی به شمار می روند. این محصولات با توجه به جنس و گریت آنها کاربردهای مختلفی دارند. قیمت سوهان ناخن دستی با توجه به جنس، کارایی، ماندگاری و قابلیت شستشو دادن آن کاملا متغیر است.
✔️ سوهان ناخن دستی سمباده ایی اولین سوهانیست که وارد بازار شده و احتمالا همه ی ما آن را دیده ایم. این محصول کاغذی در دو طرف زبری هایی با گریت های متفاوت و انعطاف پذیری کافی دارد. به همین دلیل از انواع مناسب برای سوهان کشی و شکل دادن به ناخن های دست و پا است.
✔️ سوهان ناخن دستی سرامیکی دارای جنسی نرم و لطیف است که برای سوهان کشی ناخن های طبیعی بسیار مناسب است و از آسیب رساندن و شکستن آنها جلوگیری می کند.
✔️ سوهان ناخن دستی شیشه ایی با توجه با بافت آن به راحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن است. نسبت به سایر انواع سوهان ناخن دستی دارای دوام و ماندگاری بیشتری است. این نوع برای فرم دهی ناخن، صاف کردن سطح ناخن و لبه بسیار مناسب است.
✔️ سوهان ناخن دستی فلزی برای سوهان کشی ناخن طبیعی توصیه نمی شود چون باعث لب پرشدن لبه ی ناخن می شود و به بافت ناخن صدمه می زند. سوهان فلزی بیشتر برای ناخن هایی با کاشت ژلی و اکریلیک مناسب است و کارایی دارد.

سوهان ناخن دستی

سوهان کشیدن ناخن

✔️ اگر ناخن هایی بلند و باریک دارید مدل ناخن مربعی بسیار زیبا و بهترین انتخاب برای شما است. در این قسمت باید سوهان را روی لبه ی ناخن به صورت راست و مستقیم روی لبه ناخن بکشید. اگر لبه ها تیز هستند سوهان را به صورت مورب و به مقدار کمی روی آنها بکشید تا تیزی آنها از بین برود.
✔️ اگر مایلید ناخن هایتان شکل گرد و دایره ایی داشته باشد باید سوهان را به صورت گرد و مورب روی لبه های ناخن بکشید تا این حالت بوجود بیاید. حال اگر نوک ناخن تیز است باید با کمک سوهان این نوک تیز را از بین ببرید وگرنه شکل ناخن به کلی تغییر می کند.
✔️ طرح ناخن گلدانی برای ناخن های کوتا و عریض مناسب است چون باعث می شود ناخن ها بلند و باریک تر به نظر بیایند. در این حالت با کمک سوهان دیواره های ناخن را از حالت مستقیم و صاف به حالت اریب مانند در می آوریم. همچنین در این مدل ضخامت بستر ناخن با قسمت نوک آن متفاوت است و هرچه به سمت نوک ناخن پیش می رویم ضخامت کمتر می شود.
✔️ برای داشتن ناخن هایی نوک تیز باید ناخن هایتان به اندازه ی کافی بلند باشند در غیر این صورت این مدل قابل اجرا نیست. برای این طرح همانند طرح گلدانی اما با شیب بیشتری دیواره های ناخن را سوهان کشی می کنیم تا دیواره ها از دو طرف به یک نوک تیز ختم شوند. در این مدل مثل مدل گرد نیازی به سوهان کشی قسمت نوک تیز نیست.

قیمت سوهان ناخن برقی

قیمت سوهان ناخن برقی به عوامل زیادی از جمله قدرت دستگاه، جنس سر سوهان، میزان چرخش تیغه در هر دقیقه و برند سوهان ناخن بستگی دارد. پس هرچه کیفیت محصول بیشتر و کارایی بیشتری برای یک ناخنکار حرفه ایی داشته باشد به موازات آن قیمت سوهان ناخن نیز افزایش می یابد.

بهترین مارک سوهان ناخن برقی رنج قیمت سوهان برقی در شهریور 1401
سوهان ناخن برقی استرانگ 1,730,000 تومان تا 2,150,000 تومان
سوهان ناخن برقی ماراتون 2,350,000 تومان تا 6,700,000 تومان
سوهان ناخن برقی نیل 890,000 تومان تا 3,500,000 تومان

سوهان ناخن استرانگ

بهترین و با کیفیت ترین برند موجود در بازار سوهان ناخن برقی استرانگ است. اگر برای انتخاب سوهان ناخن برقی به دنبال برندی با سابقه و دور موتور خوب هستید مدل استرانگ این نیاز شما را برآورده می کند. مدل استرانگ در دنیای مد امروزه امتحان خود را به خوبی پس داده است.

به دلیل بالا بودن دور موتور ناخنکار حرفه ایی قادر خواهد بود در طول روز با سرعت بالاتری نیاز مشتریان خود را برطرف سازد. استفاده از دستگاه سوهان برقی کم صدا و با لرزش کم استرانگ در یک سالن زیبایی معتبر برای افراد حساس بسیار مهم است. این محصول هم دارای پدال بوده و هم کلید دستی برای کنترل و خاموش و روشن کردن آن وجود دارد.

این دستگاه قادر به تغییر ولتاژ است و تیغه ی های آن در خلاف و بر خلاف جهت عقربه های ساعت کار می کنند. تمامی این ویژگی ها در کنار هم سبب شده است تا سوهان ناخن برقی استرانگ به محصولی در خور و شایسته ی مصرف برای شما عزیزان باشد.

منبع: گوگل

3.5/5 - (2 امتیاز)

👆 به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید! 👆

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *