خرید و قیمت بهترین مارک رژ لب [ مات + مدادی + مخملی ] 2024

لب‌ها جزء تاثیر گذارترین اعضای صورت هستند که مورد توجه همه‌ی خانمها قرار می گیرند. توجه به آرایش لب زیبایی، گیرایی و جذابیت صورت را دوچندان می کند و باعث افزایش اعتماد به نفس می شوذ. انتخاب بهترین مارک رژ لب با توجه به حساسیت محل استفاده جزء اولویت‌های هر خانمی است. استفاده از بهترین مارک رژ لب همراه با تضمین کیفیت، زیبایی و سلامت را به شما هدیه می دهد. سنجش‌گاه با معرفی برترین برندها در کیفیت و رنگبندی‌های متفاوت لبخندی جذاب را برای شما به ارمغان می آورد. با خواندن این مقاله به راز زیبایی و اعتماد به نفس بالا پی ببرید.

بهترین مارک رژ لب

انواع رژلب

رژ لب بسته به حالت فیزیکی و درصد مواد مورد استفاده در آن می تواند در انواع جامد، مایع و مداد لب وجود داشته باشد. وجود بهترین مارک رژ لب در رنگبندی‌های مختلف با قیمت و کیفیت‌های متفاوت جوابگوی همه ی سلیقه هاست. با افزایش این تنوع در بازار انتخاب بهترین کیفیت رژ لب متناسب با رنگ پوست دشوار است.

1. رژلب جامد

استفاده از رژ لب جامد نسبت به سایر انواع آن آسان‌تر است و در بین انواع رژ لب این محصول طرفداران بیشتری دارد. رژ لب جامد به صورت رژ لب پیچی، مدادی، پالتی و یا کاسه‌ایی در بازار عرضه می شود. استفاده از بهترین مارک رژ لب جامد در آرایش روزمره متداول‌تر است.

2. رژلب مایع

رژ لب مایع نسبت به رژ لب جامد و مداد لب براق‌تر بوده و با خاصیت حجم دهندگی خود لب‌ها را بزرگتر نشان می دهد. این محصول زیبایی منحصر به فردی به لب‌ها می بخشد به همین سبب در مراسم‌های عروسی و مهمانی‌های شبانه طرفداران بیشتری دارد.استفاده از رژ لب مایع به تبحر و احتیاط بیشتری نیاز دارد. رژ لب براق کننده، حجم دهنده و مات از انواع رژ لب مایع به شمار می روند.

3. مداد لب

مداد لب همان خط لب است که خانم‌ها با خرید هر رنگ از رژلب جامد یا مایع اقدام به خرید مداد لب در همان حیطه‌ی رنگی می کنند. دلیل این کار پوشاندن ترک‌های لب به کمک مداد لب است. مداد لب با نوک تیزش برای پوشش گوشه‌های لب بسیار مناسب‌تر است.

رژ لب مخملی

قیمت رژ لب های موجود در بازار

قیمت بهترین مارک رژ لب با توجه به نوع مارک و مواد به کار رفته در آن سنجیده می شود. هرچقدر سرب مورد استفاده  در رژ لب کمتر و مواد گیاهی موجود در آن بیشتر باشد قیمت رژ لب نیز بالاتر می رود.

نوع رژ لب رنج قیمت رژ لب در مرداد 1402
رژ لب جامد 33 هزار تومان تا 3850000 هزار تومان
رژ لب مایع 29 هزار تومان تا 3290000 هزار تومان
مداد لب 18 هزار تومان تا 1970000 هزار تومان

رنج قیمت بهترین مارک رژ لب موجود در بازار

امروز در بازار با مارک‌های تقلبی بسیار زیادی از رژ لب مواجه هستیم که معمولا هنگام استفاده سبب پوسته پوسته شدن لب می شوند. یا هنگام خوردن و آشامیدن به لیوان و فنجان و حتی لقمه‌ی غذا می چسبند و وارد دستگاه گوارش ما می شوند. پس باید با خرید بهترین مارک رژ لب نظیر: پوپا، الیزا، گلدن رز، میکاپ فکتوری، دوسه، آرت اسکین، این لی، میبلین، ویولت و جویل در فروشگاه‌های محلی و اینترنتی معتبر شادابی و لطافت لب‌هایمان را تضمین کنیم.

بهترین مارک رژ لب رنج قیمت بهترین مارک رژ لب در مرداد 1402
رژ لب پوپا 410 هزار تومان تا 2726000 هزار تومان
رژ لب الیزا 35 هزار تومان تا 50 هزار تومان
رژ لب گلدن رز 62 هزار تومان تا 310 هزار تومان
رژ لب میکاپ فکتوری 450 هزار تومان تا 2360000 هزار تومان
رژ لب میبلین 170 هزار تومان تا 1400000 هزار تومان

ویژگی بهترین مارک رژ لب

هنگام خرید انواع و اقسام لوازم آرایشی توجه به ویژگی های آن محصول لازم و ضروری است. در نظر گرفتن نکات زیر علاوه بر زیبایی سلامت شما عزیزان را تضمین می کند.

1. دوام و ماندگاری بالا

انتظاری که هرکس از رژ لب دارد دوام و ماندگاری بالای آن است. این موضوع سبب می شود که مجبور به تمدید چند باره‌ی رژلب در طول یک روز نباشیم. یکی از راه‌های تشخیص این مورد نچسبیدن رژلب به فنجان و لیوان و یا کمرنگ نشدن آن هنگام خوردن غذا است. این ویژگی سبب حفظ ظاهری آراسته و یکدست در طول روز می شود.

2. درصد پایین سرب

عنصر سرب یکی از عوامل خطر آفرین مورد استفاده در رژ لب است.سرب موجود در رژ لب از طریق پوست لب و یا هنگام خوردن و آشامیدن وارد بدن می شود. یکی از ویژگی‌های یک رژلب خوب درصد مجاز و خیلی پایین از سرب در آن است تا به سلامت مصرف کننده آسیبی وارد نشود.

3. قدرت آبرسانی

پوست لب بسیار حساس و نازک است. به همین دلیل به مراقبت‌های بیشتری احتیاج دارد. لب‌هایی با پوست صاف و نرم و یکدست جز زیبایی لب به شمار می رود.باید از پوسته پوسته شدن و خشک شدن لب جلوگیری کنیم. یکی از بهترین گزینه‌ها استفاده از بهترین مارک رژ لب با قدرت آبرسانی به لب‌هاست. یک رژلب خوب باید رطوبت لب را حفظ کند تا زیبایی و لطافت پوست لب حفظ شود.

4. حفاظت از لب در برابر نور خورشید

بسیاری از ما فکر می کنیم لب‌ها به ضدآفتاب احتیاجی ندارند به همین دلیل هنگام استفاده از ضدآفتاب لب‌هایمان را فراموش می کنیم. در حالی که نازک‌ترین و حساس‌ترین قسمت صورت در برابر نور خورشید پوست لب است.با استفاده از بهترین مارک رژ لب که در ساختارشان دارای ضدآفتاب نیز هستند از پوست لب‌های خود مراقبت کنید.

بهترین رژ لب

آرایش لب‌های نازک

روی لب‌هایتان را با کرم پودر یا هر پوشاننده ی دیگری بپوشانید.از مداد لب برای کشیدن خط لب جدید خود استفاده کنید. این خط لب باید بالاتر از خط لب اصلی لبتان باشد تا لب بزرگتر به نظر برسد. حال از یک رژ لب تیره برای پر کردن گوشه‌های لب کمک بگیرید سپس با کمک رنگ روشن تری وسط لب را پوشش دهید. از یک قلم موی لب برای ترکیب این دو رژ لب استفاده کنید و بعد از این از برق لب استفاده کنید تا لب‌هایتان حجیم تر به نظر برسند. همیشه سعی کنید از رژلب‌های حجم دهنده و رنگ‌های روشن استفاده کنید.

آرایش لب‌های گوشتی

برای آرایش لب‌ها نیازی به استفاده از مداد لب نیست اما اگر دوست دارید از مداد لب برای داشتن آرایش تمیزتر استفاده کنید اصلا آن را از خط اصلی لب جدا نکنید و روی همان خط اصلی متمایل به داخل لب خط لب بکشید. بعد با رژ لبی با رنگ تیره لب‌ها را پوشش دهید. در نهایت یک دستمال را بین لب بالا و پایین قرار داده و به آرامی لب‌هایتان را روی هم فشار دهید تا روغن و رنگدانه‌ی اضافی برداشته شود.

هرچند که بزرگتر بودن لب پایین نسبت به لب بالایی بسیار جذاب است اما اگر دوست دارید لب‌هایتان هم اندازه به نظر برسند هر رنگ رژلبی که برای لب پایین استفاده می کنید برای لب بالایی تم تیره‌تری انتخاب کنید. اگر لب‌هایی درشت دارید و در هر حالتی جلب توجه می کنند سعی کنید از آرایش چشم غلیظ‌تری استفاده کنید تا توجه از روی لب‌هایتان برداشته شود.

رنگ رژ لب متناسب با پوست شما

افرادی که دارای پوستی با رنگ روشن هستند رژ لب‌هایی با رنگ‌های صورتی روشن، هلویی، نود، قرمز، جگری، مرجانی و رژ لب مخملی برایشان مناسب است. کسانی که پوست سبزه دارند رنگ‌های صورتی ملایم، نارنجی و قرمز زیبایی بیشتری به چهره‌ی آن‌ها می بخشد. رژ لب‌های مرجانی، قرمز روشن و صورتی تیره مناسب پوست‌های برنزه است.برای خانم‌هایی با پوست تیره رنگ‌های شرابی، قهوه ایی و بنفش بهترین انتخاب است.

رژ لب جامد الیزا مدل Mini

رژ لب جامد الیزا مدل Mini شماره ۲۲

رژ لب جامد این لی مدل Ladylike شماره 640

رژ لب جامد این لی مدل Ladylike شماره 640

رژ لب جامد الیزا مدل Mini شماره ۱۲

رژ لب جامد الیزا مدل Mini شماره ۱۲

رژ لب جامد دایانا شماره 15

رژ لب جامد دایانا شماره 15

رژ لب جامد گلدن رز شماره 02

رژ لب جامد گلدن رز شماره 02

رژ لب مدادی گلدن رز شماره 04

رژ لب مدادی گلدن رز شماره 04

رژ لب مایع کالیستا مدل Vivid Shine شماره S36

رژ لب مایع کالیستا مدل Vivid Shine شماره S36

رژ لب مایع کالیستا مدل Stain Matt شماره L90

رژ لب مایع کالیستا مدل Stain Matt شماره L90

رژ لب مایع مای مدل کریستال شاین شماره 310

رژ لب مایع مای مدل کریستال شاین شماره 310

رژ لب مایع شون سری Velvet Matt شماره M21

رژ لب مایع شون سری Velvet Matt شماره M21

رژلب مایع مات لوسمنت حاوی روغن آرگان شماره L505

رژلب مایع مات لوسمنت حاوی روغن آرگان شماره L505

منبع: Wikipedia

4/5 - (4 امتیاز)

👆 به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید! 👆

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *